тисніть тут, якщо зліва не бачите меню...

Шановні пані та панове!

Ви потрапили на сторінки, що розповідає історію світу, як кажуть, з самого початку - з того самого моменту, коли на Землі вперше з'явилася дивна істота, яку вчені інколи називають ще так - Homo sapiens (що у перекладі означає - істота розумна).
Тобто людина.
Я вже й не знаю, наскільки розумна ота істота. Але...
Але ось чи цікаво було б Вам дізнатися, як вона жила всі довгі століття та тисячоліття своєї історії?
Якщо відповідь буде "так", то вважайте, що Вам пощастило - саме тут Ви про все це легко дізнаєтеся.
Адже тут - розповіді про історію світу.
Тож розташовувайтеся зручніше і тисніть на загадковий напис "Розповідь". У цьому випадку Ви матимете можливість прочитати всю-всю історію людства так, як вона й відбувалася насправді - тобто від най-най-віддаленіших часів і до сьогоднішнього часу.
Утім, читати ці наші розповіді про історію ви можете ще й інакше.
Наприклад, натиснувши на будь-який цікавий Вам період (скажімо, на "Час відкриттів", де, до речі, Ви багато чого цікавого знайдете).
Словом, обирайте свій, власний варіант, і хай Вам стане у допомозі та прийдеться до вподоби та інформація, що тут для Вас зібрана!
До речі, ще одне.
Назва будь-якої з наших розповідей - це ще й посилання на той розділ, до якого ця розповідь належить.
А потрапити на головну сторінку цього розділу (тобто розповідей про історію) Ви завжди легко зможете за допомогою цього чарівного (:-) баннера.


Просто історія

Якщо ж виникнуть у Вас якісь побажання або пропозиції, не тримайте їх у кишені - надсилайте їх мені за адресою tyishkovyets@mail.ru. Буду Вам за це дуже вдячний.

Наостанок скажу, що призначався цей текст для книжки, яку було опубліковано у 2000 році (можливо, колись ще я дам на неї посилання - десь в інтернеті я її зустрічав). Тому майте на увазі, що розповідей про події, які відбулися пізніше 2000 року, Ви тут не знайдете.
Власне кажучи, це все. Щасти Вам!

P.S. Утім, ні, не все. Вибачте за мовні помилки, яких тут, здається, багато.
На жаль, відредагувати цей текст я поки що ніяк не можу - не вистачає часу. Тому якщо Ви мені у цьому допоможете, я буду Вам дуже вдячний.
Зробити це неважко, та й часу у вас практично не займе, оскільки для цього Вам потрібно лише просто виділити помічену помилку і натиснути Ctrl+Enter.
Тобто зробити так, я показано на цьому малюнку:

виділіть мишею слово з помилкою

Перед вами з'явиться таке віконце:

Допоможіть виправити помилки!!!

Тисніть мишею на ОК. Ваш лист надійде до мене, і завдяки Вам я виправлю цю помилку.
До речі, якщо ви забудете, на які клавіші потрібно натискати, дивіться униз сторінки, на якій знаходитеся. Там ви завжди знайдете ось такий банер:


Він вам і допоможе все згадати :-).
Ось, власно кажучи, і все...


Сайт обслуговується системою Orphus