Информация
Интересности
Литература
Искусство
Детям
Предложения
Каталог
Об авторе


Детский интернет-журнал «Санька - Бешеный кролик!»

Превосходное место для Вашей рекламы!

Мой мир. Персональный сайт Ольги Тышковец

Архив: история как она есть и загадочные явления

Украина.doc - Сетевое изданиеСлайдоскоп

      Головна - Слайдоскоп - Ця сторінка


назад


Як виник відеоролик про бібліотеку 134 Києва
ПрезентацьЙон :)Опис процесу створення відеоролика київської бібліотеки №134.

---------------------------------

Все почалося з районного конкурсу на кращу рекламу бібліотеки.
На той час у нас вже була своя сторінка в інтернеті. Ми вирішили дещо її вдосконалити, замінити рубрики, зробити її більш зручною для використння. А потім подумали: а чому б нам не замахнутися на невеличкий рекламний відеоролик?

За чашкою кави народився сюжет. Ми хотіли, щоб наш ролик був веселий, жартівливий, з використанням молодіжної музики – музики наших читачів.
Ось так й народилася історія про інопланетян, що висадилися біля озера Радунка і випадково потрапили у нашу бібліотеку. А відбувалося все це уві сні хлопчика – нашого читача, який взяв почитати в бібліотеці книжку про космос та й заснув над нею.
Отже, ми написали сценарій і почали реалізувати ідею.

В якості акторів ми попросили виступити наших читачів, які нам дуже допомогли.
Роль інопланетян вирішили не грати. Потрібні були костюми і багато чого іншого. Тому ми придумали, що інопланетяни насправді невидимі, що дозволило нам використати у кадрі лише прості гумові господарські рукавички жовтого кольору.
В інтернеті знайшли інформацію про галактику, яка насправді існує у просторах Всесвіту, у сузіррі Змії - галактику NGC 6027A. Ось саме з цієї галактики мовби й прибули на Землю прибульці.

Для заставки ролика ми використали «живий» логотип однієї з найбільших голлівудських кіностудій, кінокомпанії «Metro-Goldwyn-Mayer» (Метро-Голдвін-Маєр), що спеціалізується на виробництві та прокаті кіно-та відеопродукції.
До речі, вперше ця заставка зявилася у першому звуковому фільмі студії, що носив назву «Білі тіні південних морів». Цікаво, що гарчання лева було найдовшим звуком у фільмі, оскільки у ньому виголошувалося лише одне слово - «Привіт!».

Для зображенння планети та «посадки» інопланетян ми використали один з безкоштовних продуктів Google – програму Google Earth (Планета Земля), яку можна легко скачати з сервера цієї всесвітньовідомої компанії.
Ця програма дозволяє задати місцевість, яку необхідно відшукати на планеті і мовби спуститись у необхідну точку.

Монтаж проводився у програмі Vegas. Завдяки цій програмі ми змогли реалізувати деякі свої ідеї. Наприклад, прискорити розповідь інопланетянина.
Спочатку ми зробили звукову частину ролика, що складається з двох частин – розповіді інопланетянина та своєрідної версії пісні «У нас на районі».
Потім під цю звукову частину ми змонтувати з відзнятого матеріалу сам ролик.

Сайт бібліотеки знаходиться тут.
Відеоролик про бібліотеку можна подивитися тут.
© ST


назад


   

      Головна - Слайдоскоп - Ця сторінка

яВОТ. Интернет-всячина