Информация
Интересности
Литература
Искусство
Детям
Предложения
Каталог
Об авторе

Детский интернет-журнал «Санька - Бешеный кролик!»

Мой мир. Персональный сайт Ольги Тышковец

ЛИСТ. Я-развлечения

Украина.doc - сетевое изданиеПропозиція...

      Головна - Ця сторінка


Ищем спонсоров для создания детской сети!Ищем спонсоров для создания детской сети!Ищем спонсоров для создания детской сети!
Нам потрібна Ваша допомога...


Повернутися назад


«Дитяче інтернет-містечко»
(дитяча соціальна мережа)

Мова – українська, російська, англійська

текст по-русски


Пропонуємо Вашій увазі проект дитячої соціальної мережі «Дитяче інтернет-містечко».
Коротко суть проекту викладено нижче. Однак, якщо вам ліньки зараз читати про це в інтернеті :-), можете скачати собі повний текст пропозиції у WORD-і (64 Kb).

Про деякі елементи проекту ми розповімо далі.
Але перед тим скажемо, що на його теріторії можуть також розміститися наші власні сайти, які вже зараз можна подивитися в інтернеті:

Дитячий інтернет-журнал «UA.Ромчик» (укр.)
Інтернет-портал для дітей «Vrakov.Net» (укр, рос, англ, фр)
Сайт для дітей та підлітків «Скринька з секретом» (укр, рос)
Дитячий інтернет-журнал «Санька - Бешеный кролик!» (рос)
      • дзеркало журналу (рос)
Детская комната (рос)
Слун, или Слунские истории. Повість-казка (рос)

Мета проекту

Створення в інтернеті ігрової конструкції (аналог – величезна комп'ютерна гра), що знайомитиме дітей з основами держави і права.
Проект вже частково існує. Початок йому покладено тут.

Суть проекту

В інтернеті створюється дитячий інтернет-портал («містечко»), головним елементом якого є дитяче самоврядування.
При створенні порталу закладається можливість дитячого хостингу, тобто створення дітьми власних сторінок («будиночків»).
Стати мешканцем такого містечка може будь-яка дитина. Для цього їй потрібно лише заповнити невеличку анкету (зареєструватися).
Внаслідок цього вона отримує власний «будиночок» (сайт в інтернеті), стаючи таким чином повноцінним «жителем» цього містечка. Існує лише одне обмеження - вік (до 18 років).

Основний принцип «життя» у містечку - «Рівний серед рівних».
Так, керівництво містечком, а також розробка стратегії його подальшого розвитку здійснюється самими дітьми - парламентом, очолюваним Президентом та його командою, які обираються на демократичній основі всіма жителями містечка.
Члени парламенту і Президент - виборні посади, які обираються на основі прямого голосування на певний строк (орієнтовно на півроку). При цьому буде закладена можливість дострокового переобрання будь-якої посадової особи (у тому числі, Президента) у випадку порушення нею конституційних прав.
Президент самостійно створює свою команду. Однак він - не повноправний «государ», оскільки має лише рекомендаційний голос.
Усі права та обов'язки мешканців містечка викладені в Конституції («біллі про права») - документі, який існує як у звичайному (текстовому, електронному) вигляді, так і у вигляді гри, про яку мова піде нижче.
Ознайомитися з Конституцією може будь-хто, оскільки вона зберігається у віртуальній «бібліотеці» Парламенту, відкритій для усіх бажаючих. Там також будуть й інші «документи» містечка.
Право обирати своє керівництво отримують усі без винятку мешканці містечка.
Однак, бути обраними на ту чи іншу посаду, а також займатися тут будь-якою діяльністю мають право лише ті мешканці містечка (громадяни), які пройшли «обряд присвяти у громадяни» - віртуальну правову гру-тест на знання своїх прав та обов'язків.
Проходити цей тест може таким чином. На певній сторінці (наприклад, у «тестовому залі» Президентського палацу) знаходяться розміщені тут заздалегідь мікросюжети (flash-ролики), спеціально адаптовані для інтернету.
Дитина потрапляє у «тестовий зал» і послідовно вирішує усі тестові завдання (тобто, переглянувши перший ролик і обравши правильну відповідь, вона автоматично потрапляє на наступне завдання та таке інше).
За таким сценарієм, до речі, може бути створена пізніше й «телеверсія» дитячих правових мікрофільмів для показу на ТБ.
Після «присвяти у громадяни» дитина отримує «іменний» баннер-знак (він з’явиться на його «будиночку-сайті»), який дасть зрозуміти іншим мешканцям містечка, що тепер вона - повноцінний член суспільства, який має право не лише обирати, але й бути обраним.
Ознайомлення дітей з містечком та його Конституцією (створеної на основі законодавчих актів демократичних держав з урахуванням основних положень Конвенції про права дітей) може відбуватися також за допомогою спеціально розробленої з цією метою комп'ютерної гри.
Суть гри проста. У центрі уваги - комп'ютерне містечко (повна копія даного інтернет-містечка, а у більш широкому розумінні - розвиненого демократичного суспільства), в якому відбуваються різні події, причому, як приємні, так і не дуже (падіння, зльоти, свята, фінансові кризи та таке інше).
Складається гра з кількох рівнів:
• Рівень перший. Гість (події з погляду «іноземця» - не мешканця містечка, де гравець виступає лише у ролі звичайного спостерігача; принцип звичайного кіно).
• Рівень другої. Городянин (ті ж події, в яких гравець стає «співучасником» подій, що відбуваються).
• Рівень третій. Громадянин (гравець має можливість якимось чином впливати на події у грі).
• Рівень четвертий. Член парламенту (гравець отримує ще більше прав; події у грі багато у чому тепер залежать від нього).
• Рівень п'ятий. Президент (гравець має ще більше можливостей впливати на події; разом з тим на нього накладається більша відповідальність).
Оскільки створення подібної гри вимагає багато часу і коштів, створювати її можна поетапно. Так, для початку може бути створена лише «ознайомлювальна» версія (щось на зразок мульт/відеоролика), який буде знайомити з устроєм цього комп'ютерного «містечка-держави» (а на цьому прикладі - з основами будь-якої демократичної держави), а також з його структурою та основними інститутами.
З додаванням нових блоків гра може все більше ускладнюватися. Однак, при цьому завжди залишається можливість для гравця вибирати ступінь складності (рівень).
Така гра, як нам здається, дозволить дітям не лише краще зрозуміти принципи та механізми функціонування держави і суспільства, але й навчить їх розуміти інших, жити в суспільстві і колективі та використовувати власні можливості.
Дорослі та молоді люди старші за 18 років за бажанням також можуть брати участь у житті містечка. Так, вони можуть на «території» містечка створювати різноманітні галереї, ігрові кімнати, літературні сайти та таке ін. «будівлі», призначені для дітей.
При цьому кожен такий дорослий «гість» отримає право дорадчого (рекомендаційного) голосу, а за бажанням він може також ввійти до складу Опікунського комітету, головним завданням якого є допомога дитячому парламенту і Президенту в управлінні містечком.

Загальне уявлення про проект

Оскільки проект розрахований на дітей, зовнішньо він виглядатиме як величезна комп’ютерна гра, головною складовою якої стане механізм створення дітьми власних «будиночків-сайтів». При цьому складатимуться ці «будівлі» з окремих «блоків» (шаблонів), тобто так, як будуються звичайні будинки. Таким чином, дитина зможе створити саме свій, не схожий на інші, будиночок.
Деяке уявлення про те, якими можуть бути такі «дитячі будинки-сайти», можна вже зараз отримати на сторінці http://sashka.km.ru/town/narod.htm (але це лише приблизний «натяк» на те, що нам хотілося б зробити).
Після отримання такої «будівлі» дитина зможе розмістити на своїй «інтернет-території» улюблені малюнки, фото, аудіо та таке ін.
При цьому кожний такий «будинок» матиме власну адресу. Наприклад, таку - вул. Поезії, 4.
Обирати цю адресу дитина буде сама. Річ у тому, що «інтернет-містечко» буде поділено на кілька десятків основних секторів («районів»), які виникнуть за «розділами знань». Так, будуть тут, наприклад, такі - Мистецтво, Наука, Освіта та таке інше (їхні назви поки не розроблялися).
У кожному з цих «районів» будуть знаходитися вулиці, названі за «професійними» ознаками (наприклад, Музична, Будівельна, Хімічна та ін.). Саме на цих вулицях і «розселяться» близькі за духом діти.

Зовнішній вигляд порталу

Розповімо про деякі елементи проекту.

Дитяче містечко
Перш за все дитина-відвідувач потрапить на Головну площу містечка - Майдан, де розташовуватимуться основні його «будівлі», зокрема, Президентський палац, Верховна Рада (Парламент), Кабінет Міністрів, Музей, Центр Розваг, Бібліотека та інші (докладніше про це далі).
Деякий час тому ми вже намагалися самостійно побудувати щось подібне (флеш-варіант такого умовного «Майдану» нині можна побачити тут ), однак за браком коштів остаточно цю ідею нам реалізувати так і не вдалося.
Усі «будівлі» будуть не схожі одна на одну, як зовнішньо, так і внутрішньо. Буде відрізнятися також інформація, тут розміщена. Так, у Президентському палаці діти знайдуть документи, що «регулюють» діяльність президента; «архів» Верховної Ради міститиме у собі матеріали, що стосуватимуться діяльності Парламенту, у Бібліотеці знаходитиметься більш загальна інформація, зокрема, про права людей та дітей, та таке інше.
Усі ці документи існуватимуть як складові частини проекту (у вигляді своєрідних «фоліантів»), а також як електронні книжки, які діти легко зможуть зігнати собі на комп’ютер з тим, щоб ознайомитися з ними вдома (як виглядають деякі наші електронні книжки, вже нині можна подивитися на «території» нашого російськомовного дитячого інтернет-журналу «Санька – Бешеный кролик!». Ці документи будуть викладені для дітей зрозумілою для них мовою і матимуть невеличкий обсяг.
Деяке уявлення про текстове насичення цих документів можуть надати правові статті для дітей (щоправда, російськомовні), також розташовані на сайті нашого журналу.
Але окрім звичайної (текстової) інформації, знайдуть діти на нашому порталі також й різноманітні правові ігри та ігрові конструкції, які на практиці допоможуть їм засвоїти основи права.
У більшість «приміщень» діти матимуть вільний доступ. Але існуватимуть тут і «закриті» («таємні») кімнати. Для того, щоб у них потрапити, дітям доведеться вирішити своєрідні «тестові завдання» (знову ж таки присвячені питанням права).

«Вхід»
Перш за все відвідувач потрапить на своєрідне «перехрестя», де побачить «дороговкази», за допомогою яких зможе обрати потрібну мову. Після цього дитина опиниться на Центральній «площі» містечка - Майдані.

Майдан
Тут будуть розміщені головні «адміністративні будівлі» містечка. Таким чином, Майдан може вважатися «головною сторінкою» порталу.
Потрапити сюди можна буде з будь-якого куточку порталу за допомогою «чарівного відеофону», що зовні нагадуватиме звичайний мобільний телефон. За допомогою цього віртуального пристрою, зображення якого діти знайдуть на будь-якій сторінці, можна буде поспілкуватися також з більшістю «мешканців» містечка («відеотелефон» буде працювати як звичайна пошукова система).
Під час першого відвідування Майдану дитині буде запропоновано зареєструватися, обравши собі логін і пароль, завдяки чому під час подальших відвідувань система почне її «впізнавати і вітати».
На Майдані будуть розташовані такі «будівлі»:

Президентський палац
Ця «споруда» матиме кілька приміщень, зокрема:
• Кабінет Президента (віртуальний «офіс президента»);
• Президентська приймальня (кімната прес-секретаря);
• Кабінет голови Ради національної безпеки і оборони;
• Тестова кімната.
Вільний вхід при цьому буде лише у Президентську приймальню. Для того, щоб потрапити в інші приміщення, дітям доведеться вирішити невеличкі тестові завдання, які вони знайдуть у Тестовій кімнаті. Крім того, в цій кімнаті дітям будуть запропоновані такі «документи»:
«Президентська книжка», що розповідатиме про структуру президентської служби, загальні завдання цієї служби та таке інше; «Я – Президент», що розповість їм про права та обов’язки керівника держави;
«Кодекс честі Президента», що стосується моралі та відповідальності Президента.

Верховна Рада (Парламент)
Тут будуть:
• Зала засідань
• Кабінет спікера (голови Верховної Ради)
• Кімната прес-служби
• Тестова кімната.
Вільний вхід існуватиме лише в кімнату прес-служби. Для того, щоб потрапити в інші приміщення, дітям також доведеться знайти в Тестовій кімнаті тестові завдання і вирішити їх.
Крім того, в цій кімнаті вони знайдуть такі «документи»:
«Парламентська книжка», що розповість про те, для чого існує і чим займається Верховна Рада
«Я - депутат», що ознайомить дітей з правами та обов’язками депутатів
«Кодекс честі депутата», де мова йде про мораль та відповідальність депутатів.

Кабінет Міністрів
Тут діти знайдуть такі приміщення
• Зала засідань, де вони зможуть побачити «віртуальне засідання»
• Кабінет Прем'єр-міністра України
• Два менших за розміром кабінети віце-прем'єрів
• Зала зі столами, за якими працюватимуть інші міністри
• Кімната прес-центру Кабміну
• Тестова кімната.
Тут вільний вхід буде лише в кімнату прес-центр Кабміну. Для того ж, щоб потрапити в інші приміщення, дітям (і це вже, напевно, зрозуміло :) доведеться вирішити невеличкі тестові завдання з Тестової кімнати. Тут також будуть зберігатися такі книжки-«документи»:
«Кабінет міністрів», що розповість про структуру та призначення Кабміну
«Я – міністр», що знайомить з правами та обов’язками міністра
«Кодекс честі міністра», що, як це вже також, напевно, зрозуміло, знайомить з деякими моральними принципами, якими повинен керуватися будь-який міністр.

Бібліотека
Тут планується розташувати два приміщення:
• Читальний зал
• Спеціалізований читальний зал
У першому залі діти знайдуть різноманітні художні книжки, які тут зможуть надрукувати як самі діти, так і дорослі письменники (для цього буде розроблений спеціальний механізм для «самодрукування» книжок).
У спеціалізованому читальному залі діти знайдуть спеціальні книжки, зокрема:
«Конституція (білль про права)», про яку мова йцшла раніше;
«Енциклопедія права» - серія книжок, що ознайомлює з основами права;
«Збережи своє здоров’я» - цикл книжок, присвячений здоров’ю дитини, зокрема, розповіді про ВІЛ/СНІД та таке ін.;
«Державні символи України», що розповідає про герб, прапор та гімн (який можна буде також прослухати у форматі .mp3) нашої країни;
«Історія України».
З часом, у випадку подальшого фінансування проекту, у Бібліотеці можуть з’явитися й інші книжки, зокрема, такі, як «Правила дорожнього руху», «Правила хорошого тону» та ін. Можлива також поява тут і серії книжок «Історія cвіту», тексти для яких, щоправда, у недостатньо редагованому вигляді, вже нині можна побачити на власному сайті одного з авторів проекту.

Видавничий Центр
Тут буде кілька приміщень, зокрема:
• Прийомна кімната
• Кабінет Директора
• Типографія.
Головне призначення цієї «споруди» - створення своєрідного «видавничого комплексу», де за допомогою відповідних форм діти могли б надрукувати свої власні повідомлення, з яких формувалася б «телетайпна стрічка новин» («бойовий листок містечка» :). Найбільш «свіжі» повідомлення могли б також з’являтися на Дошці оголошень.
Для вилучення небажаних («недитячих») повідомлень, зокрема, спаму, ми плануємо використовувати відповідні скрипти.

Галерея
Тут діти знайдуть кілька залів, де вони побачать фото, картини та малюнки, створені як самими дітьми, «мешканцями» містечка, так і дорослими авторами. Для цього також буде створена спеціальна форма, за допомогою якої будь-який бажаючий зможе розмістити тут свою роботи.

Центр Розваг
Тут ми поки що плануємо розмістити лише
• Ігрову залу, де будуть зібрані різноманітні правові ігри та ігрові конструкції.
З часом тут можуть з’явитися й інші «приміщення», де будуть розташовані чат, форум та інші «кімнати для спілкування».

Кіноцентр
Тут також, напевно, буде лише одне приміщення –
• Кінозала, де діти зможуть продивитися цікаві анімашки та flash-мультики.

Довідковий Центр
Тут будь-який відвідувач матиме можливість отримати загальну інформацію про містечко, а також дізнатися, для чого воно створене і як взагалі працює портал. У цьому дитині допоможе книжка-«документ» «Моє містечко» - своєрідна «інструкція городянина».
Тут ми також поки що плануємо «побудувати» лише одне приміщення, яке матиме умовну назву –
• Кімната довідок.

Житловий комплекс
Тут ми плануємо розмістити такі приміщення:
• Відділ реєстрації
• Відділ конструювання.
У цій «будівлі» будь-яка дитина зможе побудувати свій власний «будиночок-сайт».
Для цього їй буде потрібно зареєструватися в першій «кімнаті» (тобто заповнити невеличку анкету), після чого вона отримає право зайти в іншу «кімнату», де за допомогою відповідних форм (шаблонів) і «побудує» собі нове «житло».
Кожний такий «будинок» відрізнятиметься від інших, оскільки діти самі складатимуть їх з окремих елементів-деталей.
Після отримання такого «будинку» стан дитини зміниться - вона отримає статус «громадянина».
Ця зміна може відобразитися навіть на «вітаннях» системи. Так, при появі такої дитини у містечку система зустріне її написом або ж навіть словами «Вітаємо тебе, громадянин Сашко!» :).

Музей
Поки що ми плануємо розмістити тут лише одне приміщення –
• Виставочна зала.
У цій залі буде встановлено два «стенди». Перший з них буде присвячено головним подіям в історії України (тут будуть фото, картини та коротенька інформація про ті чи інші події). На іншому будуть розміщені портрети найбільш видатних людей нашої країни та невеличка інформація про них.

«Пам’ятник засновникам»
Ця невеличка «споруда» - ще один своєрідний «музей». Він буде прикрашати центр Майдану і зовні виглядати як постамент з постатями «засновників Майдану» – казкових героїв, хлопчика та дівчинку.
Але це буде й невеличкий «рояль у кущах». Річ у тім, що усередині цього пам’ятника діти знайдуть ще одне приміщення –
• Невеличку залу з кількома стендами.
Перший з цих стендів розповість про історію проекту. На другому розмістяться логотипи та коротка інформація про фірми та організації, які допомогли (сподіваємося) у створенні та подальшому розвитку містечка. Почесне місце на цьому «стенді» займатиме логотип ЮНІСЕФ та коротка інформація про нього (якщо, звичайно, цей проект за вашою допомогою буде коли-небудь реалізовано :-).

Дошка оголошень
На Майдані буде також розміщено Дошку оголошень з завжди свіжою інформацією.
Так, за допомогою відповідних скриптів тут з’являтиметься дата (число, місяць, рік) та час відвідування, а також деякі актуальні новини містечка (скоріш за все, вона сюди буде потрапляти з телетапної стрічки, яка формуватиметься у Видавничому Центрі).
Під час створення порталу ця Дошка використовуватиметься й для інформування дітей про хід «будівництва» проекту.

Поступово тут будуть побудовані й інші «будівлі», зокрема:
Пошта (поштова форма для відправлення листів та листівок), де діти матимуть можливість відправити друзям лист або листівку
Центр міжнародних знайомств, за допомогою якого діти зможуть знайти собі друзів з усього світу
та ін.

Віртуальні «мешканці» містечка
Під час своїх «мандрівок» порталом відвідувачі зустрінуть багато «віртуальних героїв», кожний з яких виконуватиме ту або іншу функцію (наприклад, у Президентському палаці працюватиме «справжній» Президент :-). Однак головними «героями» проекту стануть хлопчик та дівчинка, які супроводжуватимуть дітей і, за необхідності, пояснюватимуть їм необхідні речі.
Зовнішньо усі «мешканці» містечка виглядатимуть як звичайні діти. При цьому вони ні в якому разі не будуть нагадувати своїх «прототипів» (зокрема, політиків), щоб не асоціюватися з ними і сприйматися лише як «особистості», що займаються тією чи іншою справою.
З більшістю з цих «віртуальних героїв» можна буде легко поспілкуватися за допомогою спеціального пристрою - «чарівного відеофону», про який мова йшла раніше.

Важливий момент
Для того, щоб небажана інформація не потрапила на очі дітям, вона буде спочатку перевірятися адміністратором. Крім того, будь-які форми для самопублікації матимуть обмеження, які не дозволять дітям та дорослим надрукувати такі небажані слова.

Подальший розвиток проекту

Для активізації 17-річних юнаків та дівчат – майбутніх виборців – може бути розроблена спеціальна программа (система тестів) «Курс виборця». Можливий також її полегшений варіант, розрахований на усіх жителів містечка.

Згодом у даному інтернет-містечку може з’явитися прямий «канал зв’язку» з дітьми («гаряча лінія», або «Клуб психологічної допомоги»), де діти завжди зможуть отримати консультацію і дпомогу фахівця.
При цьому тут може бути створена й окрема сторінка про психологію людини, де будуть публікуватися статті для дітей про відносини між людьми та про відношення до самого себе з метою допомогти дитині визначитися у цьому світі і знайти у ньому своє місце. Можуть при цьому використовуватися й тести.

Хотілося б також створити цілий комплекс «освітніх» структур - «шкіл», серед яких можуть бути, наприклад, школа лідерів, школа менеджменту, школа журналістики, школа мистецтв та таке ін.
Роботу зазначених «шкіл» розглянемо на прикладі школи журналістики.
Власне кажучи, мова йде про створення віртуального навчального журналістського «центру» для дітей, де діти зможуть не лише почитати поради та рекомендації для юних журналістів, а й спробувати реалізувати свої можливості у цій професії.
З цією метою створюється форма для самопублікації (за дизайном схожа на газету) - своєрідний «друкований орган» містечка, скориставшись яким будь-яка дитина зможе опублікувати свою статтю.
При цьому, щоб уникнути появи небажаної для дітей інформації, стаття з'явиться не одразу, а лише після перевірки її системним адміністратором. Згодом на базі цього видання можуть бути створені також й друковані його «версії».
За таким принципом можуть функціонувати й інші «школи».
Зазначене вище інтернет-видання може взяти на себе й «правову» освіту дітей. Так, у ньому регулярно можуть з'являтися статті, що висвітлюють питання прав дітей, закладені в Конвенції ООН по правах дитини, зокрема, за темами:
• людина і суспільство; соціальна захищеність людини в сучасному світі;
• права людини і права дитини; пропаганда Конвенції про права дитини;
• соціальний устрій різних країн світу;
• «діти вулиці», «соціальне сирітство», діти-інваліди (з метою допомогти дітям відноситися до всіх однолітків як до рівних) та таке ін.;
• СНІД, наркоманія та їхній згубний вплив на людину;
• соціальна реклама;
• дитяча творчість і самореалізація людини;
• вибір професії і допомога у виборі професії;
• бізнес, підприємництво; ділові ігри;
• екологія; світ і природа; відповідальність людини перед природою.
Крім того, у цьому виданні можуть з’явитися й інші рубрики.

Може з часом з’явитися у містечку і своєрідна «Біржа праці», суть якої полягає у наступному.
За погодженням з реально існуючими фірмами та організаціями у певному місці містечка (тобто на «Біржі праці») публікується інформація про «робочі вакансії», а також разові роботи, розраховані саме на дітей.
Ознайомитися з цими оголошеннями зможе будь-який бажаючий, а от скористатися - лише мешканець містечка.
При цьому виконана робота оплачуватиметься «роботодавцем» може різною «валютою» - балами, подарунками (наприклад, іграми), а, можливо, й грошима (наприклад, web-money).
Однак отримає дитина не всю суму - якийсь невеличкий відсоток від неї («податок») автоматично буде відрахований у Фонд містечка. Це повинно бути зафіксовано у Конституції, а також зумовлено у віртуальному «договорі», яку дитина підпише (можливо, віртуально) з відповідним «роботодавцем» перед «вступом на посаду» або виконанням конкретної роботи.
При цьому, у Президентському палаці буде «Бюджетна кімната», де будь-хто зможе ознайомитися з тим, на що були витрачені ці гроші. Таким чином діти краще за слова зможуть зрозуміти призначення та функціонування податків.

Для залучення дітей до даного проекту, а також для їхньої стимуляції до активної діяльності у «житті» містечка може бути використана заохочувальна система балів.
Для цього буде розроблена єдина система оцінки тих або інших дій (як позитивних, так і негативних), внаслідок чого кожен мешканець матиме можливість поступово накопичити певну кількість балів.
Так, він зможе заробити певну кількість балів за виконану роботу. Або, навпаки, за якусь протиправну дію втратити їх і навіть бути «виселеним» з містечка (однак, ця міра буде використовуватися рідко - лише у виняткових випадках).
При підведенні підсумків, які можуть підводитися автоматично кожні півроку, зароблені бали можуть бути обмінені на невеличкі призи від спонсорів (книги, диски та таке ін.), що може залучити до цієї ідеї потенційних спонсорів та рекламодавців.
Можуть у містечку проводитися за допомогою форм й різноманітні соціологічні дослідження, пов'язані як з питаннями прав дітей, так і з оцінкою тих або інших ігор та товарів для дітей, що у свою чергу може також залучити до проекту фірми-виробники, продукція яких розрахована на дітей.

**********

Ось так, у загальних рисах, виглядає проект, який ми хотіли б запропонувати Вашій увазі. Якщо він вас зацікавить, будемо раді співробітництву.

Про авторів:


Сергій Тишковець (Київ),
письменник, журналіст,
автор та головний редактор дитячого інтернет-журналу «Санька – Бешеный кролик!»,
автор сайтів для дітей «UA.Ромчик» і «Скринька із секретом»,
Інформація про автора

Андрій Лубенський (Київ),
журналіст, письменник, автор сайту для дітей «Vrakov.Net»,
співредактор дитячого інтернет-журналу «Санька – Бешеный кролик!»,
Інформація про автора

Сергій Гриненко (Київ),
письменник, журналіст

Контакт:
© Cергій Тишковець e-mail: perry@ukr.net


Повернутися назад
 

      Головна - Ця сторінка

яВОТ. Интернет-всячина