Интересности


все интересности

Вимерлі динозаври, радість життя та очі, що на нас дивляться
ТамТут-огляд №10
20 жовтня 2006

Згадався мені ото сьогодні анекдот – про те, як вимерли мамонти.
Приходить якось мамонт до своєї подруги та й каже:
- Угу?
- Та ні в якому разі. - відповідає йому на те його подруга.
- Чому? - здивовано запитує мамонт, після чого каже - Але ж, вибач, люба. Може, все ж таки?..
- Та нема мені коли! - відповідає йому мамонтиха – І взагалі, не хочу я зараз!
Наступними днями ситуація повторилася. Так вони й вимерли, оті нещасні мамонти…
Ось такий собі анкедот. Хто б міг подумати, що саме таку причину, щоправда, з приводу вимирання динозаврів, висуватимуть нині серйозні вчені з Австралії – їхню думку «озвучив» авторитетний австралійський журнал Cosmos.
Як стверджують вчені, через свою незграбність динозаври могли віддаватися «любовним утіхам» не більше одного разу в рік, тому їхнє вимирання і стало лише питанням часу.
Ось так і вийшло, що після їхнього зникнення з нашої планети найстрашнішим хижаком став так званий птах Phorusrhacidae, або, як його прозвали вчені, «птах жаху», скамяніли останки якого нещодавно було знайдено в Аргентині.
Населяли ці створіння нашу з вами «блакитну планету» 15 млн років тому, і були вони м'ясоїдами, оскільки дуже «полюбляли» тварин зростом з невеличке ягня або з собаку. При цьому сягали ці «пташки» в висоту трьох метрів і важили до півтони.
Ось тільки літати вони не вміли, що, однак, не заважало їм швидко бігати, розвиваючи швидкість до 50 км на годину.
Отакі собі пташенята… Тож порадуємося, брати та сестри, що живемо ми з вами не у ті жахливі часи, а у нинішні. Хоча, звичайно, і у наші часи різних жахів вистачає. Згадаємо, наприклад…
Утім, ні. Краще про щось інше, більш радісне та приємне, поговоримо. Наприклад, про те, як проводять свої вихідні «прості» багатії з усієї нашої планети. І з України, звичайно, також, оскільки побувати на Millionaire Fair (тобто Ярмарці мільйонерів), про яку зараз мова піде, може будь-хто. Аби тільки гроші були.
Цікаво, що проводиться цей Щорічний Європейський салон лише в п’ятьох містах планети, а саме, в Амстердамі, Кортрейку (Бельгія), Каннах, Шанхаї та ще у Москві. А приїздять на цю «виставку-продаж», як вже було вище сказано, товстосуми з усього світу, оскільки це найбільший захід класу люкс, де можна придбати різноманітні діаманти вартістю в десятки мільйонів доларів, літаки, яхти, ексклюзивний антикваріат, ну, і таке інше.
До речі, це вже друга за рахунком російська Millionaire Fair (перша відбулася наприкінці листопаду минулого року), на якій свої товари виставляли найвідоміші виробники з усього світу.
При цьому нагадували про радість життя присутнім не лише багаточисленні товари, а й насичена розважальна програма. Адже Millionaire Fair – це не просто величезний дорогий універмаг, а й своєрідний Disneyland, тільки для дорослих. Тому й приділяється розважальній програмі така серйозна увага.
Так що, думаю, «великі люди планети» не дуже втомилися (цікаво, до речі, а Вас там не було?..), і ми маємо перед собою яскравий приклад того, як і наша країна також поступово перетворюється на європейську країну. Адже, дивіться, і багатії в нас з’явилися, отримавши можливість по-справжньому «відтягуватися», і товари чудові вони мають можливість купити, і гроші у них є. Тобто, схоже, Європа не стала чекати, поки ми до неї наблизимося, а прийшла сама з усіма своїми принадами.
Словом, повна гармонія і щастя для усіх. Лише невеличка дрібничка залишилася – зробити так, щоб і ми з Вами хоч якось прилучилися до цього «свята життя» і також почали щось отримувати від рідної «матінки-батьківщини». А то, боюся, з такими темпами розвитку мало нас тут залишиться.
Утім, не будемо про сумне. Краще згадаємо те, що якоюсь мірою пояснює механізм проблеми, яку свого часу не врахували динозаври.
Як вважають аналітики з британської фірми Buyspecs4iess, чоловіки на протязі свого життя витрачають шість місяців на споглядання жінок. При цьому щоденно вони звертають свою увагу на вісім осіб протилежної статі, витрачаючи на споглядання кожної по дві хвилини, у той час як жінки роблять те ж саме, але рідше – лише два рази на день (скільки на це витрачається часу, не повідомляється).
Цікаво, що перше, на що звертають увагу чоловіки – це груди, після чого їхній погляд поступово опускається на стегна жінки, яку вони споглядають. Перше ж, на що звертають увагу жінки – це очі чоловіка.
Власне, до чого це я? Бажаю Вам якнайчастіше зустрічати тих, хто Вам підіймає настрій і завжди знаходити те, що шукаєте.

Сергій Тишковець
коллаж автора

все интересности
 

Украина.doc

   

    Редакция может не разделять точку зрения авторов

Copyright © Украина.doc