Интересности


все интересности

Дивні істоти, давні печери та парад планет
ТамТут-огляд №11
27 жовтня 2006

Сьогоднішній наш огляд я розпочну зі знахідки, зробленої на Кримському півострові. Там, у печері Еміне-Баір-Хосар, було виявлено кістки первісних тварин віком у 40 тис років.
Серед цих кісток виявилися і останки шерстистого носорога, що стало неабиякою сенсацією. Адже раніше вважалося, що ця первисна «тваринка» проживала лише на території сучасної Іспанії. Ну, а тепер виходить, що жив цей «носорог» і на нашій території.
Тож підкрутимо свої вуса, гордо піднімемо їх догори і відчуватимемо себе справжніми героями, якими є чим гордитися, оскільки раніше, здається, причин для гордості було не так вже й багато.
Чому? Та тому, що не дуже добре зараз у нашій з вами країні. Згадаємо, наприклад, усілякі там рейтинги, в яких Україна, як кажуть, пасе задніх…
До речі, про рейтинги, а точніше, про ТОП-100 журналу «Фокус».
Повна його назва «100 найбільш впливових жінок України», тож і зрозуміло, що обиралося «найкраще жіноцтво» серед тих представниць «слабкої» статі, що приймають державні рішення, керують великим бізнесом, ведуть активну соціальну діяльність та таке інше.
У першу трійку цього ТОПу ввійшли лідер фракції БЮТ у Верховній Раді Юлія Тимошенко, лідер фракції Партії регіонів Раїса Богатирьова та глава Фонду державного майна України Валентина Семенюк.
Оце і є най-найвпливовіші жінки України…
А ось цікаво, як їхня «впливовість» (та й не тільки їх, а й особистостей протилежної статі) відображається на нашому з вами «житті-бутті»? Та аж ніяк, оскільки поки що перспектива у нашої країни не дуже приваблива. І навіть більше того - відомо, що незабаром Україну чекатиме небувала інфляція.
Утім, це й зрозуміло - подорожчання послуг у країні, зростання цін на продовольчі і непродовольчі товари рано чи пізно повинно було привести до такого розвитку подій. Тож і дивуватися нічому.
Між іншим, знаючі люди кажуть, що є й «обєктивні» причини цьому, оскільки нині в сузіррі Скорпіону відбувається черговий парад планет. А це, кажуть люди, завжди призводить до серйозних потрясінь - катастроф, техногенних аварій, катаклізмів та таке інше.
При цьому «зоряна наука» астрологія пояснює це тим, що виникає начебто потужний заряд колосальної, концентрованої енергії, яка й впливає на Землю.
Тож і виходить, що усі наші проблеми мають «дуже логічне» пояснення. Але якщо дивитися не на зорі, а просто трохи проаналізувати недавню нашу історію, легко зрозуміти, що причина зовсім не у цьому «планетарних катаклізмах», а у діях окремо узятих діячів.
До речі, розпочався цей «зоряний танок» 27 жовтня.
Що ж принесе, за прогнозами астрологів, це нашій країні? Перш за все, можливі значні перестановки у керівництві країни. При чому постраждати можуть, виявляється, перш за все представники так званих водних стихій, тобто Раки, Риби та Скорпіони (варто згадати, що наші рідні президент Віктор Ющенко та спікер парламенту Олександр Мороз народилися під знаком Риб, а дорогий моєму серцю прем'єр-міністр Віктор Янукович у свою чергу є Раком).
Взагалі ж, кажуть астрологи, нинішній парад планет може принести нашій країні серйозні економічні потрясіння, оскільки знак Скорпіону є не лише ознакою агресії та насильства – він також пов'язаний з усілякими інфляційними ситуаціями.
Однак глобальна фінансова криза Україні, стверджують «зоряні вчені», не загрожує, хоча певна дестабілізація національної валюти майже напевно відбудеться. А це в будь-якому разі призведе до небажаних наслідків для гаманців звичайних громадян.
Тобто наших з вами.
Варто додати, що подібні прогнози можна поставити не лише за допомогою «зоряної науки», і ми це з вами чудово розуміємо.
Утім, не будемо про це і краще підемо далі, згадавши ще дві цікаві події минулого тижня.
Перша з них відбулася в Непалі, де на міні підірвалася дивна істота зростом з людину та з руками довжиною близько 1м 30 см. При цьому ця вкривався «особистість» не мала зовсім ніякого одягу, зате на тілі в неї прорастало значно більше волосся, ніж у будь-якого іншого громадянина нашої планети.
Деякі вважають, що це й є та загадкова істота, яку люди звикли називати сніговою людиною, або йеті. Ну, що ж, як кажуть, подивимося далі – ми ще матимемо таку можливість, оскільки науковці збираються вивчити вкривався «потерпілого» як слід.
А ось у Афганістані виникла ідея перетворити печери Тора-Бору, де не так вже й давно переховувався «терорист номер один» Усама бен Ладен, на туристичний центр.
«Тора-Бору - вже всесвітньо відома назва. - так охарактерізував це рішення уряду країни Ґуль Агха Шерзаі, губернатор провінції Нангахар, де й знаходяться ці печери. - Але ми хочемо, щоб воно стало відомо завдяки туризму, а не тероризму».
Оце і все, мабуть, на сьогодні. Не сумуйте – ми з Вами ще, сподіваюся, зустрінемося.

Сергій Тишковець
коллаж автора

все интересности
 

Украина.doc

   

    Редакция может не разделять точку зрения авторов

Copyright © Украина.doc