Интересности


все интересности

Послання від бога та несподівана «вагітність»
ТамТут-огляд №3
8 вересня 2006

Ну ось – дочекалися: людство знову, здається, отримало чергове послання від Бога.
Такі повідомлення, звичайно, постійно розбурхують людство. От і зараз американські астрофізики S.Hsu з Університету штату Орегон та A.Zee з Каліфорнійського університету у Сан-Дієго за знімками з супутника склали карту реліктового випромінювання космосу – «найдавнішого" випромінювання, за характеристиками якого вчені судять про ранні стадії виникнення Всесвіту.
Оскільки американці давно зрозуміли, що головне не знахідка, а її реклама, то й запропонували вважати цю знахідку зашифрованим у вигляді двійкового коду посланням Творця (ось такий собі невеличкий піар). Залишилося, кажуть вони, лише розшифрувати його.
Незважаючи на те, що займає цей «Божий лист» лише 100 тисяч біт, або небагато більше 10 кілобайт (а це приблизно 1/120 частина звичайної дискети), вчені стверджують, що інформації, що у ньому міститься, вистачило б для опису всіх відкритих та ще невідкритих законів Всесвіту.
Розповідають астрофізики й про інші «дискети від Бога», на яких Творець міг би записати всю інформацію про Всесвіт. До таких вони відносять, зокрема, генетичний код, чергування скельних порід у Гранд-каньйоні та знаки після коми в числі "пі" (що, нагадаю, дорівнює приблизно 3,14….).
І все ж єдино «вірним» носієм інформації автори вважають саме реліктове випромінювання, яке отримало назву cosmic microwave background (що, у перекладі з англійської, означає «космічний мікрохвильовий фон»).
Відкинувши жарти, потрібно сказати, що карта реліктового випромінювання космосу, яку склали вчені, й насправді сенсаційна. Адже, відповідно до сучасної теорії утворення Всесвіту, подібне випромінювання повинно було б усюди бути однаковим. Але нині видно, що існують як «гарячі», так і «холодні» його області, що говорить про його неоднорідність.
Так що тут є над чим задуматися вченим…
Утім, не будемо заглиблюватися у цю «космічну несподіваність» (хай її вирішують ті, хто це й повинен робити), а краще плавно перейдемо до більш зрозумілих простій людині (якими ми з вами, сподіваюся, й є) новин.
Але перед тим спробуйте вирішити іншу невеличку «космічну загадку».
Перед вами послання позаземним цивілізаціям, відправлене представниками людства (тобто від нашого з вами імені) у 1974 році за програмою пошуку SETI. У ньому люди спробували сказати все найголовніше про себе.
(Про всяк випадок відмічу, що особисто я відповіді на це запитання не знаю. Тому, якщо вам вдастсься його відгадати, можете потім зі мною поділитися. Поділитеся?).
Ну от. А зараз поговоримо про працю. Точніше про те, як найкраще знайти собі роботу.
От у нашій країні як? У нас це, самі розумієте, проблема. Адже, незважаючи на обіцянки нашого президента про значне збільшення робочих місць, насправді нічого подібного не відбулося (ця ідея нашого головного керманича, як і інші, так і залишилася «назавжди нереалізованою», в усякому разі, за його правління, думаю, точно).
Взагалі ж, вирішують проблему зайнятості люди у різних країнах по-різному. Наприклад, так.
…Того дня мешканець Манчестера (штат Нью-Гемпшир, США) з ранку відправився до банку. Але не для того, щоб покласти або забрати свої гроші. Зовсім ні! Оскільки пішов він туди, щоб… пограбувати цей банк.
Цей чолов’яга добре знав, що у випадку, якщо його заарештують, у наступні роки його «особиста проблема зайнятості» буде гарантовано вирішена. От і відправився він після зробленого до найближчого кафе, де за чашкою кави й дочекався прибуття поліцейскьих.
Скажете, не вихід?.. Хоча, звичайно, й не найкращий, Ви зі мною згодні?
Взагалі ж, для доброго працевлаштування гарно, дехто каже, мати вищу освіту, оскільки з нею, мовляв, легше й роботу добру знайти. Однак, кажуть інші, проблему це не вирішує, оскільки наш президент… Але про це я вже вам розповідав, вибачте.
Тоді, кажуть треті, Вам обов’язково допоможе компютер. Не знаю, чи це вірно, але, скажу я вам, комп’ютер й дійсно здатен вирішити багато проблем. Ось, наприклад, таку.
Досі у Китаї більшість суддів не має вищої освіти. От і вирішило їхнє керівництво полегшити їх роботу. Для цього було розроблено спеціальну програму, що автоматично виносить вирок після введення у потрібний розділ всієї інформації про справу, яка розглядається.
Он воно як!..
Ну, і насамкінець ще одна для вас, хоча й трохи «несвіжа» інформація, оскільки відбулися події, про які я вам зараз розповім, ще наприкінці серпня ц.р.
Сталося це у місті Мумбаї (колишній Бомбей), де у місцеву лікарню потрапив якийсь індієць Санджу Бхагат.
Цей бідолага дуже скаржився на біль та утруднений подих. Виглядав ж він при цьому як жінка на дев’ятому місці вагітності. Спочатку лікарям здалося, що у чоловіка велика пухлина. Коли ж його «трошки» порізали, виявилося, що насправді у нього у животі «живе»… недоразвинутий брат-близнюк.
З’ясувалося, що у індійця була рідка аномалія, так звана fetus in fetu (зародок у зародку), яка інколи виникає на ранніх стадіях віагітності, коли один з зародків огортається навколо іншого. При цьому домінантний плод зростає, а інший перетворюється на паразита, що живе за рахунок близнюка.
У більшості випадків обидва зародки гинуть ще перед народженням. Але цього разу сталося те, що сталося, і Санджу Бхагат проносив у собі недоразвинутий плід цілих 36 років!
Чому так відбулося, ніхто пояснити так і не зумів. Хто зна: можливо, він слухав радіо, від якого можна завагітнити? (той, хто бачив таку рекламу, мене зрозуміє). Не знаю… та й звідки мені знати?
Ну все. На цьому, мабуть, сьогоднішній огляд завершено.

Сергій Тишковець
коллаж автора

все интересности
 

Украина.doc

   

    Редакция может не разделять точку зрения авторов

Copyright © Украина.doc    

Смотрите описание лист алюминиевый купить здесь.