Интересности


все интересности

Мрії зірок та задоволені тварини
ТамТут-огляд №4
15 вересня 2006

Гарно бути зіркою, чи не так? Адже у такому випадку усі твої бажання відразу ж можуть легко реалізуватися. Ну, майже усі. Тому що бувають й протилежні ситуації, як це сталося, наприклад, з “королевою попси” Мадонною, яка нещодавна побувала на гастролях у Москві.
Відразу ж після того, як Мадонна поділилася з росіянами своєї мрією “погуляти по космосу”, а точніше, побувати на Міжнародній космічній станції, місцеві чиновники пообіцяли їй свою допомогу. “Враховуючи її (Мадонни) добру фізичну підготовку, а також фінансові можливості, - заявив прес-секретар Роскосмосу Ігор Панарін - мрія Луїзи Чикконе (так насправді звуть співачку) про політ у космос може реалізуватися вже у 2008 году».
Щоправда, пізніше Держдума вирішила відмовити співачці, так що найближчим часом шанувальникам поп-зірки навряд чи вдасться побачити Мадонну літаючою у міжпланетному просторі серед інших, вже справжніх, зірок.
Розповідають, до речі, що перед початком шоу над «Лужниками», де проходив концерт, спостерігалося неабияке пожвавлення. Спочатку десять літаків «розбивали» тучі для того, щоб під час виступу не пішов дощ, а після початку концерту над стадіоном з’явилися аеростати, в одному з них, кажуть, насолоджувався дійством сам мер Москви Юрій Лужков, який таким чином вирішив, напевно, зекономити на квитках.
Така увага до її персони приємно здивувала Мадонну, внаслідок чого вона заявила: «...Росіянам хочу сказати: ви знаєте, як вести себе з Мадонною! Мене обожнюють по-різному, але ви перша країна, де заради мене рухають небо і землю!» (ці слова були опубліковані на її власному сайті).
Тим часом інша відома VIP-особа, автор знаменитого роману “Код да Вінчі” Ден Браун узявся за написання нової книги, тема якої - екзерцизм.
Допомагатиме йому у цьому католицький архієпископ із Замбії Еммануель Мілінго, зустрітися з яким для обговорення спільного проекту письменник має намір у Великій Британії.
Якщо ми вже згадали про цю країну, варто згадати й про дуже цікавий пристрій для мобільних телефонів, розроблений спеціалістами англійської компанії Mobile Vanager.
Цікавий він тим, що дозволяє будь-якому громадянину легко відшукати загублену ним мобілку.
Діє пристрій так. Ви на відстані включаєте у загубленому вами апараті функцію сирени, після чого сміливо вирушаєте на його пошуки (адже шум, що здіймається, достатньо гучний). Крім того, у випадку, якщо, не дай боже, хтось вашу мобілку поцупить, пристрій дає змогу дистанційно заблокувати або стерти дані, що у ній містяться.
Утім, кажуть спеціалісти, це проблему захисту конфіденційної інформації не вирішує, оскільки отримати її можна значно простіше.
Так, інженерами компанії Trust Digital, що займається безпекою мобільних пристроїв, був проведений цікавий експеримент. Фахівці придбали на аукціоні eBay десять cмартофонів зі стертою інформацією, деякі з яких раніше належали співробітникам великих корпорацій.
Так ось, у девяти з десяти апаратів інженерам вдалося відновити 24 тисячі сторінок інформації. Серед них, зокрема, виявилися й такі дані, як адресні книги, компютерні паролі, персональна банківська і податкова інформація, записи про комерційну діяльність корпорацій та інші закриті відомості.
Варто сказати, що так само можливо відновити знищені дані й з уживаних жорстких дисків компютера.
Так що ж, може, варто краще зберігати важливу інформацію так, як це робили ще не так давно наші батьки та прадіди – на папірцях?
Утім, саме так досі, здається, і поступає більшість населення України, кількість якого, до речі, катастрофічно падає. Так, за прогнозами Інституту демографії та соціальних досліджень Національної академії наук, вже до 2025 года українців залишиться лише приблизно 35 мільйонів.
Підтверджує таку тенденцію й Держкомстат України, за даними якого за період з 1 липня по 1 серпня цього року населення країни зменшилося на 15,5 тисяч людей. При цьому відбулося таке зменшення виключно внаслідок природного скорочення. Так, за статистикою, у січні цього року народилося лише 258,5 дітей, в той час як кількість померлих склала 453,7 тисяч.
Серед регіонів за приростом населення лідером залишається Ровенська область (13,4 людини на 1000 населення), за нею йде Волинська область (12,9). Найнижчий рівень показують Чернігівська (7,8 людей на 1000 населення), Сумська та Луганська області (8 новонароджених на 1000 населення).
Але не будемо про сумне, краще згадаємо про те, як збираються відсвяткувати свій День міста, що відбудеться 23-24 вересня, мешканці Черкас (це місто, до речі, так і не отримало досі свого мера).
Тут організатори свята обіцяють гостям та мешканцям міста неабиякі «подарунки» - дев’ятиметровий бутерброд з салом, а ще величезний вареник вагою в 70 кілограмів, які з’являться відповідно на центральній площі міста та поблизу готеля «Росава». Разом з цими імпровізованими «солодощами» очікується й відкриття у центрі міста памятника Варенику.
Не менш екзотичний подарунок готує усім україням й Нацбанк, який нещодавно презентував давно обіцяну 500-гривневку.
На ліцевій стороні цієї купюри зображений портрет Григорія Сковороди, на зворотній – будинок Києво-Могилянської академії, а також трикутник Піфагора, в який вписане око – давній масонський символ.
Вибір такого символу не випадковий. Як стверджує керівник Нацбанку Володимир Стельмах, Сковорода у нього вкладав величезний філософський зміст.
До речі, самі масони цей знак називають «всевидячим оком» або Лучезарною Дельтою – він є найважливішим символом масонського братства.
Цікаво, що схожу картинку – піраміду з оком – можна побачити також на російських медалях часів війни 1812 року (як відомо, цар Олександр I тяжів до масонства) та однодоларових американських купюрах (американський президент Бенджамін Франклін у свою чергу був масоном).
На що ж натякає нам НБУ? На те, що економіка України вже повністю перебуває під контролем масонів?
Взагалі ж, за прогнозами, така купюра ввійде у обіг вже 15 вересня. З цього приводу, щоправда, дехто подейкує, що така величезна купюра – не що інше, як провісник такої ж величезної інфляції. Уряд, утім, це гаряче заперечує, стверджуючи, що нічого поганого не станеться (уряду можна вірити – адже їм й насправді нічого не загрожує...)
А ось в Одесі відбулася справжня партія живих шахів.
Провели її міжнародні гросмейстери Володимир Тукматов та Юрій Дроздовський, яким допомали юні одесити та одеситки, що дублювали ходи на гігінтській шахівниці, розташованій на Думській площі.
Вперше таку костюмовану партію живих шахів в Одесі було проведено 200 років тому за вказівкою тодішнього одеського градоначальника герцога де Рішельє, якому одесити й присвятили нинішню акцію.
До речі, про акції.
Товариство захисту диких тварин РЕТА постійно намагається пригорнути увагу до проблеми вимирання мешканців джунглів.
Цю мету переслідувала й нинішня акція, в якій взяли участь дві моделі – Орнуса Каднесс та Барбі Манотос.
Намагаючись донести до широкого загалу свою турботу про збереження диких тварин, дівчата дозволили розфарбувати свої тіла під шкіру тигра і близько години позували журналістам у джунглях Філіппін.
Думаю, тварини залишилися задоволеними.

Сергій Тишковець
коллаж автора

все интересности
 

Украина.doc

   

    Редакция может не разделять точку зрения авторов

Copyright © Украина.doc    

Подробности настінні обігрівачі ціна на нашем сайте.