Интересности


все интересности

Всюдисуще око, супергрудий агент та шахрай з бананом. ТамТут-огляд №46

Всюдисуще око, супергрудий агент та шахрай з бананом
ТамТут-огляд №46
24 липня 2007
читать по-русски

Зрозуміло, що Ви, як і будь-яка нормальна людина, відвідуєте магазини. Так ось, майте на увазі – у деяких з них Ви можете стати «об'єктом спостереження», оскільки відеокамери за Вами будуть стежити навіть у роздягальнях.
Мова, щоправда, поки що може йти лише про магазини Києва. Як з цим справи у інших містах, сказати не беруся.
З'ясувалася ця обставина завдяки недавньому повідомленню Центра суспільних зв'язків столичного управління Міністерства внутрішніх справ, яке повідало світові про наступний інцидент.
В один з київських магазинів забрів 17-річний юнак, що вирішив придбати товар, не витрачаючи на це свої власні гроші. Натягнувши у роздягальні під свою стару одежу відібрану на полицях магазину, він збирався собі іти далі. Однак вийти з торгівельного залу магазину йому не дали - пильні охоронці спостерігали за хлопцем ще у роздягальні, тому й не дали можливості відбутися злочину.
Так що, любі мої (у першу чергу я звертаюся до дам), будьте пильні – пам’ятайте, що навіть у роздягальнях суперкрутих магазинів за вами спостерігає «всюдисуще око» громадськості.
Багатьох, я думаю, подібна обставина збентежила б. Але тільки не 29-річну Аніну Ульріх з Німеччини. І знаєте, чому? Тому, що вона була б тільки щаслива, якби хтось зміг побачити головне її достоїнство - імплантовані груди, про які вона мріяла давно і ось нещодавно «побудувала».
Недарма ж Аніна, за професією, до речі, агент з нерухомості, так про це розповідає: «Мої груди шостого розміру вважається найбільшими в Європі. Я дуже радуюся щоранку, коли дивлюся на мої супергруди у дзеркало. Моїм клієнтам вони теж подобається...».
Ось тільки бос «супергрудого» агента з нею категорично не згодний, вважаючи, що ця обставина негативно впливає на імідж компанії, в якій вона працює. Тому й наказав їй звільнитися відразу ж після поїздки Аніні в Італію, де в неї була фотосесія для еротичних журналів (паралельно вона також підробляє як модель).
«Не розумію, чому мій бос не вважає мене «активом» для компанії. - дивується Аніна - Коли я повернулася, мене звільнили. Моєму босу фотографії сподобалися, але він сказав, що їхня публікація завдасть шкоду іміджу компанії».
Після усіх цих перипетій скривджена Аніна вирішила відкрити власну ріелтерську компанію. При цьому у величезній кількості замовниках вона анітрохи не сумнівається, оскільки для реклами має намір використовувати своє погруддя, зображення якого планує розмістити як на візитках, так і у логотипі майбутньої компанії.
Тому, якщо Вам доведется з питань нерухомості побувати у Німеччині, поцікавтеся, як там справи в Аніти Ульріх. У найгіршому разі хоч візитку подивитеся... Якщо вже мова зайшла про наші грішні тіла, згадаємо недавній інцидент з Беном Числовськи, австралійським гравцем у регбі, що цілих чотири місяці грав з зубом суперника в голові.
Про це бідолаха, щоправда, навіть і не здогадувався. А встромився зуб йому в голову ще 1 квітня, внаслідок зіткнення з гравцем команди-суперника Меттом Остіном, що втратив при цьому кілька зубів, а також отримав травму щелепи.
Лікарі наклали Бену Числовськи кілька швів над лівим оком. Однак, коли через деякийсь час у пацієнта розпочалося запалення ока, що супроводжувалося сильними болями, вони захвилювалися і провели повне дослідження, під час якого й виявили нарешті вищезазначений зуб.
«Зараз я вже можу з гумором розповідати про це. Однак лікар каже, що наслідки могли б для мене бути дуже серйозними». - так коментує те, що з ним сталося, спортсмен.
Ну, і нарешті остання на сьогодні інформація - про мавпу, яку розшукує індійська поліція.
Річ у тому, що у поліцейський відділок індійського міста Варанасі турист з Південної Кореї Кім Данг Хун подав заяву, в якій вимагав розшукати цю тварину, що вкрала окуляри з його готельного номера.
Слід зазначити, що на деревах у місті, що зростають на берегах Гангу, проживає тисячі цих диких тварин. Тому й якось не дуже переконливо прозвучала заява слідчого Говінда Сінгха, що повідомив пресу: «Дуже складно ловити мавпу, але я зроблю все можливе, щоб знайти шахрая».
Втім, після цього він додав наступне: якщо поліція навіть і знайде обвинувачуваного, то особисто він не представляє, що буде робити далі. Адже закон у цій країні висування обвинувачень мавпам не передбачає.

Сергій Тишковець
колаж автора

все интересности
 

Украина.doc

   

    Редакция может не разделять точку зрения авторов

Copyright © Украина.doc    

По материалам сайта devva.ru