Интересности


все интересности

Матриця Примадонни, салоїди та зарплатомер
ТамТут-огляд №5
25 вересня 2006

Добре мати онуків, чи не так? Напевно, це повною мірою відчула й російська примадонна Алла Пугачова, якій улюблений онук, п’ятнадцятирічний Микита, запропонував головну роль у своєму дебютному фільмі за сценарієм відомого блокбастера «Матриця». Подейкують, що зватися цей фантастичний блокбастер буде досить своєрідно - «Матриця на дачі Пугачової». При чому гратиме примадонна у ньому темношкіру ясновидицю Піфію.
До речі, минулого тижня ця російська зірка стала «жертвою» охорони українського спікера Олександра Мороза, з яким (а точніше, з охоронцями якого) вона зіштовхнулася на кіностудії імені Довженка у Києві під час зйомок новорічного шоу каналу Інтер «Карнавальна ніч – 50 років потому».
Поки Пугачова записувала свою пісню у павільйоні студії, охоронці спікера оглядали автомобілі, що стояли на знімальній площадці або підїзджали до неї (сам пане Мороз повинен був приїхати на студію для того, щоб записати новорічне звернення до народу).
Коли дійшла черга й до лімузина Пугачової, хтось вигукнув: «Це ж авто Пугачової, що тут перевіряти?!», на що охоронник холоднокровно відповів: «Алла Борисівна – людина популярна і відома, а тому в її машині може бути все, що завгодно. Я маю перевірити...».
Отака була історія. Утім, охоронника можна зрозуміти – адже це його робота, за яку він, власне кажучи, й отримує свою зарплату. Чи не за це?…
Між іншим, про зарплату. В інтернеті з’явилася цікава можливість побачити на власні очі Вашу потенційну зарплату. Для цього Вам лише потрібно обрати у класифікаторі спеціальностей потрібну професію, відповісти на десять запитань, після чого перед Вами з’явиться приблизний рівень доходів, на який Ви сьогодні можете розраховувати.
Серед інших запитань там є й таке: «Чи є у Вас зв’язки у бізнес колах?». Не таке це вже й пусте запитання, чи не так? В усякому разі, зарплатомір, про який зайшла мова, показує відчутну різницю у кілька сотень доларів за наявності цього параметру – наприклад, від 98-120 доларів США (без зв’язків) до 829-1014 доларів (зрозуміло, з ними, рідними) у випадку роботи у засобах масової інформації. Непогана різниця, чи не так?
Так що, шановні товариші та панове, шукайте собі потрібні зв'язки…
Утім, інколи «високі гості» й самі приходять до нас у гості. Щоправда, не завжди очікувані.
Ось, наприклад, чи знаєте Ви, що 11 вересня о другій годині ночі над парком Партизанської слави у Києві перехожі та мешканці прилеглих будинків бачили… НЛО?
За словами очевидців, цей «невідомий природі об'єкт» складався з куль, що пересувалися, у той час як сам він переливався у темному піднебінні, мов північне сяйво. Існують навіть документальні свідоцтва цього «чуда» - шість фотографій, які зробив зі свого балкону очевидець події, фотограф Олександр Мадяр.
Пізніше експерти підтвердили справжність фотографій. Щоправда, чи й насправді на них було зображено НЛО, стверджувати не буду.
Між іншим, шанувальників цього виду мистецтва (тобто фотографії, я маю на увазі) чекає незабаром цікава зустріч зі справжніми «фотошедеврами» - річ у тім, що до нас незабаром приїжджає фотомайстер, що прославився своїми роботами у стилі ню.
Для створення своїх робот цей «фотохудожник» запрошує позувати сотні людей, які повністю оголюються (до речі, безкоштовно) і створюють таким чином живі фігури. При цьому відшукує він своїх героїв просто - даючи об’яви у газетах.
Наразі серед «роздягнутих» фотомайстром міст є вже такі, як Нью-Йорк, Монреаль, Мельбурн, Рим, Лондон та інші. Так що варто чекати, що й деякі міста України також потраплять у це «золоте кільце».
А ось у столиці Данії Копенгагені минулого тижня з’явилася досить екзотична скульптура Русалочки, стилізована під сюрреалістичні образи Пікассо та Далі – «генетично модифікована родичка» класичної героїні Ганса Христиана Андресена, одного з національних символів Данії.
За словами автора композиції, скульптора Бьйорна Ноергаарда, його твір – це не копія Русалочки, а «зовсім інша її сестра», але настільки ж приваблива. Він підкреслив, що у порту Копенгагена вистачить місця для двох русалочок – романтичної початку минулого століття та Русалочки новітнього часу, «коли генна інженерія неминуче веде нас до апокаліпсису».
До речі, «стару» скульптуру, яка входить у десятку найвідоміших пам'ятників світу, було встановлено тут у 1913 році - її купив датський бізнесмен, після чого подарував Копенгагену.
Ну, і наостанок заглянемо у недалеке майбутнє.
Наступного місяця, а саме з 14 по 15 жовтня, у Луцьку планується проведення Першого чемпіонату, що має назву «З любов’ю до сала».
Під час цього фестивалю відбудуться конкурси на приготування найбільшого бутерброду з салом, на швидкість та кількість поїдання цього чудового продукту та таке ін. А ще тут пройдуть парад толстунів, парад кращих свиней, а також свинячий конкурс краси.
Так що, пані та панове «салоїди», настає, здається, і Ваш зоряний час…

Сергій Тишковець
коллаж автора

все интересности
 

Украина.doc

   

    Редакция может не разделять точку зрения авторов

Copyright © Украина.doc